[ Halı Saha Düğün Salonu ]

HALI SAHA DÜĞÜN SALONU;

 

Masalsı ve eşsiz bir düğün için Halı Saha Düğün Salonu

Peri masallarında olduğu gibi bir düğün hayaliniz varsa Nikopolis İslahiye ile ‘sonsuza kadar mutlu’ sonsuzluk masalına ilk adımınızı atabilirsiniz çünkü Nikopolis hayallerinizi gerçekleştirmek için durmadan çalışıyor.

 

Nikopolis sizlere 1000 kişiye kadar kapasitesi olan düğün ve balo salonları ile hizmet sunmakta. Siz sadece hayal edin; Nikopolis sizlere birçok organizasyon seçeneği sunuyor. Yemekli veya yemeksiz organizasyon seçenekleri ile hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için profesyonel ekibi, çalışma prensipleri ile Nikopolis size eksiksiz, eşsiz ve rüya gibi bir düğün imkânı sunuyor.

Sizlere ve misafirlerinize en konforlu hizmeti vermek adına sizler için her şeyi düşünen Nikopolis’te : çocuk oyun alanları, 1000 araç kapasiteli bir otopark, otomatik jenaratörü , merkezi klima sistemleri , özenli dekaroasyonu , sanatçı ve özel gelin odası bulunmaktadır.

Böylece en güzel gününüzde şıklık, zerafet ve konforu bir arada bulabilirsiniz.

Ayrıca Nikopolis bünyesindeki salonlarımızda, konferans, özel gün ve davetleriniz için özel Organizasyonlar ayarlayabilirsiniz .