Nikopolis ,halihazırda gayrimenkul, yapı, kira ve emlak sektörlerinde hizmet veren Doğan Ltd. Şti. bünyesinde bir işletmedir.

Doğan Ltd. Şti. ilk olarak 1997 yılında halı saha ve düğün salonu işletmeleriyle faaliyete başlamıştır. Ardından telekomünikasyon alanına da yönelerek 5 adet Turkcell TİM mağazasına sahip olarak bu alanda hizmetler vermiştir. 2016 yılında telekomünikasyon sektöründen çekilerek tümüyle inşaat ve gayrimenkul alanında yapılacak yatırımlara yönelmiş ve sektöre girişiyle beraber toplamda 4 büyük site projesi tamamlamış ve inşaat gayrimenkul alanında konforlu hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmeye devam ederek gayrimenkul satışı ve eşyalı lüks daire kiralama hizmetleri sunmuştur. İslahiye Nikopolis’i de işletmelerine dahil ederek sektördeki hizmetlerine devam etmektedir.

Nikopolis İslahiye; Kır Düğün Salonu, Kapalı Düğün Salonları, Kına Salonları, Cafe & Restaurant, Balo Salonu ve Oteli ile hayallerinizde düğünü gerçekleştirmek için organizasyon sağlamak ve en iyi hizmeti sunan tek marka olmak amacıyla kurulmuştur.

Nikopolis Kır Düğün Salonu, Kapalı Düğün Salonları ve Kına Salonları ile sizlere tüm konsept seçeneklerini kapsayan bir hizmet sunmaktadır. Bu mutlu gününüzü organizasyonlu veya organizasyonsuz olarak Nikopolis’le geçirebilirsiniz. Ayrıca Nikopolis sizlere yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri sunar.

Kır Düğün Salonu ve Kapalı Düğün Salonları şıklığı ve zarafeti ile misafirlerinizi nezih bir alanda ağırlamanızı sağlar.

Kına salonlarımızda yaptığımız organizasyonlarda dilediğiniz konsept’te eğlencede sınır tanımayan organizasyon imkanları sunuyoruz.

En konforlu hizmeti vermek adına sizler için her şeyi düşünen Nikopolis Kır Düğün Salonu ve Kapalı Düğün Salonlarında sanatçı ve özel gelin odası bulunmaktadır.

Misafirlerinizin her ihtiyacını düşünerek çocuk oyun alanları ve 1000 araç kapasiteli otoparkı ile otopark hizmeti sunar.

Nikopolis Cafe & Restarant ise profesyonel ve kaliteli hizmeti, zengin menüsü, tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile hijyen kurallarına uyarak sizlere eşsiz lezzetlere ulaşma imkânı sağlar.

Yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri ile rüyalarınızdaki düğünü organize etmek için sizleri en mutlu gününüzde yalnız bırakmayarak hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için profesyonel ekibi, çalışma prensipleri ile Nikopolis size eksiksiz, eşsiz ve rüya gibi bir düğün imkânı sunuyor.

gaziantep web tasarım